A a
 • Szkoła w wiosennej odsłonie ... w obiektywie Karoliny i Przemka

  Szkoła w wiosennej odsłonie ... w obiektywie Karoliny i Przemka

 • Certyfikat - Zadowolony konsument

  Certyfikat - Zadowolony konsument

 • Kolejne ważne wyróżnienie dla naszej szkoły

  Kolejne ważne wyróżnienie dla naszej szkoły

 • VII MIĘDZYNARODOWY KONKURS ARTYSTYCZNY im. Włodzimierza Pietrzaka

  VII MIĘDZYNARODOWY KONKURS ARTYSTYCZNY im. Włodzimierza Pietrzaka

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Wolontariat

Egzaminy

Projekty

Współpraca

 • Bezpieczna Młodość
 • JS Strzelec
 • WKU ŻAGAŃ
 • WSZ W GŁOGOWIE
 • PWSZ
 • MWSL
 • WSL
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

     24 stycznia w Spożywczaku odbyły się warsztaty prowadzone przez Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Zielonej Górze.

     Udział w warsztatach był dobrowolny, tym bardziej ucieszył nas fakt, że tak wiele osób wyraziło chęć do twórczego spędzenia czasu, wykorzystania swojej energii i wyobraźni w czasie ćwiczeń. Praca w zespołach, wymiana doświadczeń i uwag między ponad 40-tką uczniów ze wszystkich poziomów kształcenia i prowadzącymi zaowocowała wielu kreatywnymi pomysłami. To pierwszy z cyklu warsztatów, w których weźmiemy udział we współpracy z OWES Zielona Góra. Już cieszymy się na kolejne :)

     Klaudia Bielańska z I Techniku Logistyczne: "Na warsztatach było naprawdę super. Panowie i Panie prowadzący je byli bardzo mili. Podkręcali nas i zmuszali żeby trochę pomyśleć i użyć wyobraźni. Nie było miejsca na nudę wręcz przeciwnie, dzięki tym warsztatom wpadliśmy z Dawidem na pomysł na otwarcie w Spożywczaku kawiarni, bo przecież mamy super bar i jadalnię do wykorzystania. Gdyby nie warsztaty to nic takiego by mi nie przyszło do głowy! Bardzo się cieszę, że skorzystałam z propozycji wzięcia udziału w warsztatach" .

Galeria zdjęć: