A a
 • Szkoła w wiosennej odsłonie ... w obiektywie Karoliny i Przemka

  Szkoła w wiosennej odsłonie ... w obiektywie Karoliny i Przemka

 • Certyfikat - Zadowolony konsument

  Certyfikat - Zadowolony konsument

 • Kolejne ważne wyróżnienie dla naszej szkoły

  Kolejne ważne wyróżnienie dla naszej szkoły

 • VII MIĘDZYNARODOWY KONKURS ARTYSTYCZNY im. Włodzimierza Pietrzaka

  VII MIĘDZYNARODOWY KONKURS ARTYSTYCZNY im. Włodzimierza Pietrzaka

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Wolontariat

Egzaminy

Projekty

Współpraca

 • Bezpieczna Młodość
 • JS Strzelec
 • WKU ŻAGAŃ
 • WSZ W GŁOGOWIE
 • PWSZ
 • MWSL
 • WSL
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
Animacja kultury i twórczej aktywności w Sieci
To nowoczesne i innowacyjne studia I stopnia kształcące profesjonalnych animatorów kultury, prowadzących działalność kulturalną z wykorzystaniem narzędzi twórczych, metody projektów oraz nowych mediów i technologii cyfrowych.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą. Więcej informacji:  https://ip.uz.zgora.pl/ksztalcenie/nasze-kierunki/animacja-kultury-i-tworczej-aktywnosci-w-sieci 
Zachęcamy też do odwiedzenia profilu kierunku na facebooku https://www.facebook.com/AnimacjaKulturyUZ . W ostatnim poście nasi studenci na filmiku, który w całości sami stworzyli (pod kierunkiem Waszego absolwenta Przemka Przybyły, który robił zdjęcia oraz wszystko zmontował), także opowiadają o kierunku i zapraszają maturzystów na te studia.