A a
 • Szkoła w wiosennej odsłonie ... w obiektywie Karoliny i Przemka

  Szkoła w wiosennej odsłonie ... w obiektywie Karoliny i Przemka

 • Certyfikat - Zadowolony konsument

  Certyfikat - Zadowolony konsument

 • Kolejne ważne wyróżnienie dla naszej szkoły

  Kolejne ważne wyróżnienie dla naszej szkoły

 • VII MIĘDZYNARODOWY KONKURS ARTYSTYCZNY im. Włodzimierza Pietrzaka

  VII MIĘDZYNARODOWY KONKURS ARTYSTYCZNY im. Włodzimierza Pietrzaka

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Wolontariat

Egzaminy

Projekty

Współpraca

 • Bezpieczna Młodość
 • JS Strzelec
 • WKU ŻAGAŃ
 • WSZ W GŁOGOWIE
 • PWSZ
 • MWSL
 • WSL
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

V Nowosolskie Targi Pracy i Edukacji  po raz kolejny były okazją do zaprezentowania kierunków kształcenia w szkole oraz pasji  i zainteresowań uczniów, które często związane są z wybranym zawodem.

Młodzież „Spożywczaka”, z ogromnym zaangażowaniem zachęcała koleżanki i kolegów z powiatowych szkół  podstawowych do wspólnego gotowania oraz do podróży po Polsce, Europie i innych kontynentach.

Warsztaty kulinarne zorganizowane przez firmę Bidfood Farutex pozwoliły ujawnić  talenty uczniów, z drugiej strony umożliwiły odkrywanie ich przez naszych gości. Wszystko śpiewająco okrasił  raper Rademenez, który w poetycki sposób zachęcał do wyboru naszej szkoły.

Nasze stoisko odwiedziły min.: Pani Iwona Brzozowska - Starosta Powiatu  Nowosolskiego, Pani Sylwia Wojtasik - Członek Zarządu Powiatu  Nowosolskiego oraz  Pani  Ewa  Rawa - Lubuski  Kurator  Oświaty.
            Uczniowie starszych klas chętnie odwiedzali Strefę Inspiracji Zawodowych oraz stoiska pracodawców, gdzie mieli okazję zapoznać się z ofertą  lokalnego rynku pracy. Przedstawiciele poszczególnych firm, przedsiębiorstw i organizacji  prezentowali korzyści wynikające z zatrudnienia u nich oraz możliwości dalszego rozwoju zawodowego.