A a
 • Szkoła w wiosennej odsłonie ... w obiektywie Karoliny i Przemka

  Szkoła w wiosennej odsłonie ... w obiektywie Karoliny i Przemka

 • Certyfikat - Zadowolony konsument

  Certyfikat - Zadowolony konsument

 • Kolejne ważne wyróżnienie dla naszej szkoły

  Kolejne ważne wyróżnienie dla naszej szkoły

 • VII MIĘDZYNARODOWY KONKURS ARTYSTYCZNY im. Włodzimierza Pietrzaka

  VII MIĘDZYNARODOWY KONKURS ARTYSTYCZNY im. Włodzimierza Pietrzaka

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Wolontariat

Egzaminy

Projekty

Współpraca

 • Bezpieczna Młodość
 • JS Strzelec
 • WKU ŻAGAŃ
 • WSZ W GŁOGOWIE
 • PWSZ
 • MWSL
 • WSL
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

07.06.2019 r. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 włączył się do IV edycji ogólnopolskiej akcji, której celem jest promocja czytelnictwa i książek  oraz inicjowanie „mody na czytanie”.  O godzinie 10.00 w szkołach, bibliotekach, instytucjach kultury ustanawiany był  rekord czytania w jednym momencie.

Imprezę szkolną zaczęła Pani Dyrektor Iwona Małczak fragmentem „Początku” Dana Browna. Następnie nasz najmłodszy gość, uczennica klasy czwartej Szkoły Podstawowej
w Nowym Miasteczku, przeniosła nas w czasy dzieciństwa za sprawą zabawnych „Przygód Mikołajka”. Młodzież i nauczyciele czytali powieści, od światowej klasyki kryminału, sensacji i fantasy po polską literaturę współczesną. Henryk Sienkiewicz przekonywał, że  „gdy się ktoś zaczyta, zawsze się czegoś nauczy, albo zapomni o tym, co mu dolega, albo zaśnie - w każdym razie wygra".  Wspólnym czytaniem zamanifestowaliśmy, że książka  może być przyjemnym sposobem spędzania wolnego czasu i warto spakować ją do wakacyjnego plecaka.

Galeria: