A a
 • Szkoła w wiosennej odsłonie ... w obiektywie Karoliny i Przemka

  Szkoła w wiosennej odsłonie ... w obiektywie Karoliny i Przemka

 • Certyfikat - Zadowolony konsument

  Certyfikat - Zadowolony konsument

 • Kolejne ważne wyróżnienie dla naszej szkoły

  Kolejne ważne wyróżnienie dla naszej szkoły

 • VII MIĘDZYNARODOWY KONKURS ARTYSTYCZNY im. Włodzimierza Pietrzaka

  VII MIĘDZYNARODOWY KONKURS ARTYSTYCZNY im. Włodzimierza Pietrzaka

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Wolontariat

Egzaminy

Projekty

Współpraca

 • Bezpieczna Młodość
 • JS Strzelec
 • WKU ŻAGAŃ
 • WSZ W GŁOGOWIE
 • PWSZ
 • MWSL
 • WSL
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Lubicie czytać książki i chcecie zachęcać innych do czytania? Zapraszamy do udziału w szkolnym konkursie „Pokaż, że czytasz!”

Zadanie polega na zaprezentowaniu swojej ulubionej książki w wybranej formie: recenzja, plakat, ilustracja, fotografia lub krótki film. Prace konkursowe w formie elektronicznej (rozmiar pliku nie może przekraczać 20 MB) można wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 31.10.2018 roku. W tytule wiadomości należy podać imię i nazwisko oraz klasę. Nagrody książkowe czekają!! Konkurs jest zorganizowany w ramach udziału naszej szkoły w ogólnopolskiej kampanii czytelniczej #cojaczytam, której organizatorem jest  Fundacja Nowoczesna Polska.