Od listopada 2017 do listopada 2018r w naszej szkole realizowany jest program ”100 lecie Niepodległej w Spożywczaku”. W jego ramach odbyły się już dwa konkursy, w których swoje umiejętności wokalne i plastyczne zaprezentowali nasi uczniowie.

15.11.2017r odbył się I Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej. Wzruszeń, uśmiechu i tematów do przemyśleń dostarczyła nam grupa wykonawców, która przedstawiła bardzo różnorodny repertuar, od Roty po współcześnie wykorzystywane w dziełach filmowych utwory z Miasta 44. Pierwsze miejsce ex aequo zdobyły Martyna Mrozińska z klasy I Technikum Logistycznego, Paulina Przybylska z klasy I Technikum Logistycznego- mundurówka i Wiktoria Barbara z klasy II Technikum Organizacji Usług Turystycznych. Miejsce II wywalczyła Aleksandra Rzymańczuk z klasy III Technikum Logistycznego a miejsce III Paulina Sikorska również z klasy III Technikum Logistycznego. Publiczność bardzo żywiołowo reagowała na przedstawiony przez artystów repertuar. Liczymy, że za rok spotkamy się w większym gronie tym bardziej, że do udziału zaprosimy uczniów wszystkich szkół powiatu nowosolskiego !!!

Na przełomie grudnia i stycznia 2018r odbył się „Konkursu plastyczny na plakat -100 lecie Niepodległej” o zwycięstwie zdecydowały głosy uczniów Spożywczaka:
I miejsce zajęła Karolina Gleń klasa IV Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych
II miejsce Grzegorz Gruszka klasa IV Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych
III miejsce Patryk Szaub klasa I Technikum Logistyczne –mundurówka

Gratulujemy naszym artystom :)

Galeria zdjęć  - I Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej:

Galeria zdjęć  - Konkursu plastyczny na plakat -100 lecie Niepodległej: