Uczniowie z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. w Nowej Soli " Spożywczak" bawili się na Balu Studniówkowym w restauracji "Pod Lipami" w Kożuchowie.

To bal jedyny i przez to wyjątkowy, bo każdy ma swoją studniówkę tylko raz w życiu. Mam nadzieję, że do waszego dzisiejszego balu będziecie często wracali pamięcią. Studniówka przypomina nam także o tym, że to już tylko 100 dni zostało do matury. Mam nadzieję, że wykorzystacie te dni na pracę tak, byśmy się wszyscy mogli w maju cieszyć z sukcesu tego egzaminu. Ale dzisiaj nie czas na rozmowy o nauce. Dziś czas na zabawę. Życzę wam wyjątkowych wrażeń i dobrych z niej wspomnień — mówiła w piątek (19.01.2018) pani Iwona Małczak, dyrektor ZSP nr 4 w Nowej Soli.

Uczniowie dziękowali zaś nauczycielom i wychowawcom za wyjątkowe chwile spędzone w szkole, opiekę, trud włożony w ich wychowanie i przekazaną wiedzę.

Jeszcze moment i będziemy mierzyć się z dorosłym życiem. Często przestrzegacie nas przed tym, że to niełatwe. Lecz jednocześnie utrzymujecie na duchu utwierdzając w przekonaniu, że nie niemożliwe. Uczycie nas szacunku, prawdy, podejmowania odpowiedzialnych decyzji.  Dziękujemy za dobre słowo, wiedzę, wasz wysiłek i pracę. Nasz sukces w przyszłości będzie po części waszym sukcesem - mówili uczniowie klas czwartych.

A potem, zgodnie ze słowami wieszcza "poloneza czas zacząć". I zaczęły się tańce. Było pyszne jedzenie i dobra muzyka. Nie brakowało też niespodzianek; "Fotobudka" wywołała falę radości i uśmiechu. Zapamiętamy ten wspaniały Bal na zawsze mówili maturzyści i wychowawcy klas.

Galeria zdjęć:

Galeria zdjęć "Fotobudka":