A a
 • Szkoła w wiosennej odsłonie ... w obiektywie Karoliny i Przemka

  Szkoła w wiosennej odsłonie ... w obiektywie Karoliny i Przemka

 • Certyfikat - Zadowolony konsument

  Certyfikat - Zadowolony konsument

 • Kolejne ważne wyróżnienie dla naszej szkoły

  Kolejne ważne wyróżnienie dla naszej szkoły

 • VII MIĘDZYNARODOWY KONKURS ARTYSTYCZNY im. Włodzimierza Pietrzaka

  VII MIĘDZYNARODOWY KONKURS ARTYSTYCZNY im. Włodzimierza Pietrzaka

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4

Wolontariat

Egzaminy

Projekty

Współpraca

 • Bezpieczna Młodość
 • JS Strzelec
 • WKU ŻAGAŃ
 • WSZ W GŁOGOWIE
 • PWSZ
 • MWSL
 • WSL
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Sara Nietopiel, uczennica klasy pierwszej Technikum Logistycznego zajęła drugie miejsce w konkursie fotograficznym „Turystyczne Lubuskie w Fotografii”,

zorganizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego i Lubuską Regionalną Organizację Turystyczną „LOTUR”. Swoje zdjęcie konkursowe „Cisza nad jeziorem” zrobiła w Lubiatowie. Przedstawia Jezioro Sławskie, jedno z urokliwych i atrakcyjnych turystycznie miejsc naszego regionu. Udział w konkursie wzięli także Karolina Gleń i Przemysław Przybyła z klasy 1 TG. Zwycięzcą konkursu został Radosław Wiśniowski, uczeń nowosolskiej szkoły – CKZiU „Elektryk”.Uroczyste wręczenie nagród oraz prezentacja wszystkich prac odbyła się 25.06.2015 r. podczas I Lubuskiego Sejmiku Turystycznego w Urzędzie Marszałkowskim w Zielonej Górze.