A a

Technik  logistyk  jest  zatrudniany  w  działach  logistyki  przedsiębiorstw  przemysłowych,  handlowych,  dystrybucyjnych,  usługowych,  transportowo-spedycyjnych oraz w jednostkach samorządu terytorialnego.

Podczas nauki uczniowie przygotowują się do pracy w służbach mundurowych (wojsku, policji, straży) oraz do podjęcia studiów ratownictwa medycznego. W czteroletnim cyklu, uczniowie będą uczyć się  języka angielskiego specjalistycznego oraz uczęszczać na zajęcia  WF-u pod kątem egzaminów do szkółki policyjnej czy wojska. W zajęciach pozalekcyjnych poznają pierwszą pomoc cywilną, pierwszą pomoc taktyczną, pracę na broni oraz topografię. Klika razy w roku uczniowie będą mieli możliwość wyjazdu na poligon.

Szkoła ma podpisaną umowę z KP Policji w Nowej Soli, KP Państwowej Straży Pożarnej, Wojskową Komendą Uzupełnień oraz Jednostką Strzelecką JS4053 Zielona Góra z którą to Szkoła współpracuje od kilku lat. 

 

 

 

 

 

 

 

FILMY

Dane adresowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 "Spożywczak"

ul. Wojska Polskiego 106
67-100 Nowa Sól

województwo lubuskie
NIP 925-14-51-644
REGON 000186507

Dojazd