24 stycznia w Spożywczaku odbyły się warsztaty prowadzone przez Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Zielonej Górze.

Udział w warsztatach był dobrowolny, tym bardziej ucieszył nas fakt, że tak wiele osób wyraziło chęć do twórczego spędzenia czasu, wykorzystania swojej energii i wyobraźni w czasie ćwiczeń. Praca w zespołach, wymiana doświadczeń i uwag między ponad 40-tką uczniów ze wszystkich poziomów kształcenia i prowadzącymi zaowocowała wielu kreatywnymi pomysłami. To pierwszy z cyklu warsztatów, w których weźmiemy udział we współpracy z OWES Zielona Góra. Już cieszymy się na kolejne :)

Klaudia Bielańska z I Techniku Logistyczne: "Na warsztatach było naprawdę super. Panowie i Panie prowadzący je byli bardzo mili. Podkręcali nas i zmuszali żeby trochę pomyśleć i użyć wyobraźni. Nie było miejsca na nudę wręcz przeciwnie, dzięki tym warsztatom wpadliśmy z Dawidem na pomysł na otwarcie w Spożywczaku kawiarni, bo przecież mamy super bar i jadalnię do wykorzystania. Gdyby nie warsztaty to nic takiego by mi nie przyszło do głowy! Bardzo się cieszę, że skorzystałam z propozycji wzięcia udziału w warsztatach" .

Galeria zdjęć: