Sara Nietopiel, uczennica klasy pierwszej Technikum Logistycznego zajęła drugie miejsce w konkursie fotograficznym „Turystyczne Lubuskie w Fotografii”,

zorganizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego i Lubuską Regionalną Organizację Turystyczną „LOTUR”. Swoje zdjęcie konkursowe „Cisza nad jeziorem” zrobiła w Lubiatowie. Przedstawia Jezioro Sławskie, jedno z urokliwych i atrakcyjnych turystycznie miejsc naszego regionu. Udział w konkursie wzięli także Karolina Gleń i Przemysław Przybyła z klasy 1 TG. Zwycięzcą konkursu został Radosław Wiśniowski, uczeń nowosolskiej szkoły – CKZiU „Elektryk”.Uroczyste wręczenie nagród oraz prezentacja wszystkich prac odbyła się 25.06.2015 r. podczas I Lubuskiego Sejmiku Turystycznego w Urzędzie Marszałkowskim w Zielonej Górze.