A a
  • Szkoła w wiosennej odsłonie ... w obiektywie Karoliny i Przemka

    Szkoła w wiosennej odsłonie ... w obiektywie Karoliny i Przemka

  • Certyfikat - Zadowolony konsument

    Certyfikat - Zadowolony konsument

  • Kolejne ważne wyróżnienie dla naszej szkoły

    Kolejne ważne wyróżnienie dla naszej szkoły

  • VII MIĘDZYNARODOWY KONKURS ARTYSTYCZNY im. Włodzimierza Pietrzaka

    VII MIĘDZYNARODOWY KONKURS ARTYSTYCZNY im. Włodzimierza Pietrzaka

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Wolontariat

Egzaminy

Projekty

Współpraca

  • Bezpieczna Młodość
  •  JS Strzelec
  • WKU ŻAGAŃ
  • WSZ W GŁOGOWIE
  • PWSZ
  • MWSL
  • WSL
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

BADER Polska Sp. z o.o. jest polskim zakładem należącym do Grupy BADER - międzynarodowego koncernu z branży AUTOMOTIVE, produkującego wysokiej jakości tapicerkę skórzaną do ekskluzywnych marek samochodów.

Działamy w Polsce od 1995 roku. Załoga koncernu liczy około 11.000 osób na całym świecie, w Polsce zatrudniamy ponad 2000 pracowników.

W związku z dynamicznym rozwojem działalności poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator/-ka wózka jezdniowego (Nowa Sól, lubuskie)

 Zakres obowiązków:

ü  przygotowanie towarów do załadunku i rozładunku

ü  kontrolowanie stanów magazynowych

ü  przestrzeganie procedur w dziale

ü  obsługa wózka jezdniowego podnośnikowego (I lub II lub III WJO) - zależne od działu

Oczekiwania:

ü  wykształcenie zawodowe, mile widziane średnie

ü  doświadczenie zawodowe  na tożsamym stanowisku – mile widziane

ü  uprawnienia: I, II lub III WJO potwierdzone UDT

ü  motywacja sumienność, lojalność

Oferujemy:

ü  ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole, w dużej, nowoczesnej i stabilnej firmie

ü  możliwość rozwoju zawodowego

ü  zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową  z terminową wypłatą wynagrodzenia

ü  atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji i jakości świadczonej pracy możliwość korzystania z zaplecza socjalnego

O terminach rozmowy kwalifikacyjnej poinformujemy telefonicznie.