Dzisiaj gościliśmy w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 „SPOŻYWCZAK” gimnazjalistów z całego Powiatu Nowosolskiego, którzy zapoznali się z ofertą edukacyjną szkoły na rok szkolny 2017/18 ale również poznali pasje i zainteresowania naszych uczniów.

Tego dnia szkoła wyglądała jak koszary wojskowe, a promocję rozpoczęliśmy od bajki o „Kopciuszku” (w języku angielskim), później był quiz multimedialny „ Literatura na ekranie” z  atrakcyjnymi nagrodami w Szkolnym Centrum Informacji, wystawa fotograficzna, spotkanie w „Klubie Ucznia”, a co się dzieje w szkole w ciągu roku opowiedziały przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego (włącznie z nagranym przez siebie filmikiem).

Ponieważ było na wojskowo to nie mogło zabraknąć pokazu Grupy Paramilitarnej „Strzelec”, która przygotowała akcję uwalniania zakładników z udziałem psa.

Na przygotowanych stoiskach promujących poszczególne kierunki, na gimnazjalistów czekali specjaliści i  uczniowie szkoły, aby opowiedzieć o tajnikach bardzo popularnych zawodów: Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych, Logistyki, Hotelarstwa, Obsługi Turystycznej oraz nowych kierunków - Technikum Logistycznego z innowacją mundurową oraz Technikum Spedycji.

Dziękujemy za tak liczne odwiedziny i zapraszamy za rok!!!